ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

آیا می دانید مشاوره جنسی و شویی چه کاربردی دارد؟ به دلیل عدم آگاهی از مسائل جنسی است که مشاوره جنسی حتی به صورت تلفنی تبدیل به یک موضوع خجالت آور و پیچیده شده است. هر چند که مشاوره جنسی معمولا مربوط به زندگی شویی و روابط زن و شوهر پس از ازدواج می شود اما صرفا مشاوره مشکلات جنسی به زندگی شویی محدود نمی شود. هر فردی، چه دختر چه پسر با رسیدن به سن بلوغ، که معمولا با بلوغ جنسی آغاز می شود، با شرایط جدیدی مواجه می شود که نیازمند دریافت آموزش و آگاهی است. آموزش های جنسی باید به دور از پرده دری و با رعایت عفت صورت گیرد. مشاوره جنسی سبب رفع بسیاری از مشکلات زوج ها و افرادی که تازه به سن بلوغ رسیده اند می شود.

 

برای دریافت مشاوره تلفنی و تراپی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

منبع : مشاوره جنسی و شویی تلفنی و آنلاین | آموزش جنسی


هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عکاسی کودک نوزاد آموزش تابلوهای دکوراتیو وطراحی دکوراسیون اخذ ویزای تحصیلی مدارس و دانشگاه ها موسسه حقوقی مپ toys بهترین وبلاگ دانلود بازیهای جدید کامپیوتری AlirezaGraphic اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیریک منبع دانش مجری پخش زنده رویداد ها